Teknoloji

Dying Light 2’nin The Walking Dead Etkinliği Başladı

geçen hafta açıklandı Ölen Işık 2ile ilgili yürüyen ölü prestijiyle bugün faaliyetlerine başlamıştır. Markanın yirminci yıl dönümü için özel olarak düzenleniyor ve sonu gelmeyen zorluklar getiriyor.  

2 Ağustos 2023Salı günü saat 17:00’de sona erecek etkinliğe PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında katılabilirsiniz.  

Dying Light 2’nin The Walking Dead Etkinliği Sizi Bekliyor

Techland’ın verdiği bilgilere bakılırsa kendi içinde üç bölüme ayrılıyor. Her şeyden önce, bitiş gününe kadar her gün yedi zorluk sizi bekliyor. Her birini tamamladığınızda bir çizgi roman kapağına sahip olacaksınız. Hepsini toplarsanız, Şerif Rick Grime karakterinin şapkası şeklinde bir silah süsü alacaksınız.  

Oburluk, etkinliğin sonuna kadar sekiz yüz elli düşmanı ortadan kaldırmanız gereken haftalık meydan okumaya dönüşür. Başarılı olursanız, Lucille Negan’ın dikenli telli beysbol sopasını ve bir şablon alacaksınız. Şablon, istediğiniz zaman söz konusu beysbol sopasını çoğaltmak için kullanılacaktır.

Sonuncusu aslında bir tür topluluk faaliyetidir. Dünya çapındaki oyuncuların katılımıyla toplam yüz altmış milyon düşman ortadan kaldırılırsa, her oyuncuya Aiden Caldwell olarak giyebileceğimiz Rick Grime karakterinin ünlü şapkası verilecek.  

Son olarak The Walking Dead temalı bir Dying Light 2 içeriği de indirime girdi. Epic Games mağazasından 61 TL, PlayStation mağazasından 79 TL, Steam mağazasından 85 TL ve Xbox mağazasından 22,50 TL’ye satın alabileceğiniz bu içerik paketinde Lucille karakterinin ünlü beysbol sopasının diyagramı yer alıyor. Negan karakterinin bıçağı ve Michonne karakterinin Katanası The Walking Dead paraşütü, Rick Grimes kıyafetine sahiptir.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu